Dieta Pudełkowa
wg Dr Ewy Dąbrowskiej

„Zielenina” to dieta pudełkowa dla tych, którzy chcieliby oczyścić organizm, poprawić nawyki żywieniowe, poczuć się lepiej, zadbać o zdrowie.

  • Dostawa do Twojego domu

    Nie musisz wychodzić, dostarczymy dietę pod Twoje drzwi
  • Wygodne płatności

    Płacisz raz, korzystasz przez wybraną ilość dni
  • Wyliczone kalorie

    Wybierając nasze diety masz zapewnione odpowiedni dobór składników

Kilka informacji
o Zieleninie

„Zielenina” to dieta pudełkowa dla tych, którzy chcieliby oczyścić organizm, poprawić nawyki żywieniowe, poczuć się lepiej, a także zadbać o zdrowie. Skorzystają na niej przede wszystkim osoby prowadzące aktywny tryb życia, choć zbawienny wpływ diety na psychikę odczują właściwie wszyscy.

Podstawę naszej oferty stanowi dieta Dąbrowskiej. To nowoczesny sposób odżywiania się, oparty na oczyszczaniu wewnętrznym. Pierwszy raz o diecie (a nawet wręcz poście) warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej i jej dobroczynnych właściwościach usłyszeliśmy wiele lat temu. Postanowiliśmy przetestować ją osobiście. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Od tamtej pory nieustannie poszerzamy wiedzę na ten temat oraz staramy się dzielić nią z innymi ludźmi. Dlatego też osoby, które interesuje catering w Warszawie, mogą mieć pewność, że korzystają z diety o potwierdzonej skuteczności. Jesteśmy żywym przykładem działania planu żywienia opartego o idee dr Dąbrowskiej.

Dlaczego warto zdecydować się na dietę Ewy Dąbrowskiej – catering w Warszawie?

Składająca się z warzyw i owoców dieta pudełkowa to doskonały sposób na poprawę samopoczucia oraz oczyszczenie organizmu, ale tylko pod warunkiem, że jest przeprowadzona w prawidłowy sposób. To wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy, a także doświadczenia z zakresu odżywania. Nie mniejsze znaczenie mają umiejętności kulinarne. Przez to wiele osób zainteresowanych dietą Ewy Dąbrowskiej rezygnuje z niej już po paru dniach, a nawet szybciej. Proces przygotowywania posiłków, włącznie z gotowaniem, może być zniechęcający, a oprócz tego trzeba jeszcze dodać konieczność pilnowania listy zakazanych oraz dozwolonych produktów. Sporo osób skarży się ponadto na brak pomysłu na to, co zjeść danego dnia. Co więcej, nie wszyscy mają wystarczająco dużo motywacji i czasu, których wymaga dieta dr Dąbrowskiej.

Czytaj więcej

 

Najlepszym rozwiązaniem jest więc zlecenie przygotowania posiłków komuś, kto się na tym zna. Jako profesjonalna firma posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Prowadzony przez nas catering w Warszawie pozwala praktycznie każdemu skorzystać z diety i to już następnego dnia. Zaoszczędzony na planowaniu, robieniu zakupów oraz gotowaniu czas można przeznaczyć na coś znacznie przyjemniejszego lub pożyteczniejszego. To główny powód, dla którego ludzie decydują się na catering w Warszawie.

Warto też wspomnieć o naszych zdolnościach kulinarnych. Żaden posiłek nie stanowi dla nas wyzwania. Skupiamy się na dostarczeniu pełnowartościowego, zdrowego i przede wszystkim smacznego jedzenia.

Z czego składa się dieta Dąbrowskiej catering w Warszawie?

Owoce niskocukrowe oraz warzywa niskoskrobiowe stanowią jedyną część diety opartej na pomysłach dr Dąbrowskiej. Wśród nich znajdują się też warzywa liściaste, buraki, marchew, cebula, brokuły, kalafiory, arbuzy, jeżyny, maliny, owoce cytrusowe czy truskawki. Czego więc można spodziewać się w zestawie na cały dzień?

Śniadanie, obiad i kolacja będą składać się z kilku starannie przygotowanych oraz zbilansowanych produktów, takich jak krem z kalafiora, surówki, leczo czy gotowane warzywa. Do tego dochodzą pyszne, świeże soki owocowe, a nawet warzywne. Mamy setki pomysłów na to, jak urozmaicić catering w Warszawie. Z pewnością nie zawiodą się Państwo na naszej kreatywności. Nawet po kilku tygodniach ścisłego stosowania diety Ewy Dąbrowskiej nikt nie powinien odczuć znużenia. Dokładamy do tego wszelkich starań.

Efekty stosowania diety dr Dąbrowskiej

Dobroczynny wpływ cateringu opartego na ideach dr Dąbrowskiej polega na regulowaniu poziomu pH oraz pozbyciu się toksyn z ciała. Innymi słowy, wspomaga ona naturalne procesy zachodzące w organizmie, które nie zawsze mają okazję zadziałać z pełną mocą ze względu na wysokie zakwaszenie.

Dieta Dąbrowskiej zainteresuje zwłaszcza osoby borykające się z problemami natury autoimmunologicznej (m.in. łuszczycą, chorobą Hashimoto), a nawet neurologicznej (epilepsją, niedokrwieniem mózgu, chorobą Parkinsona itp.). Oprócz tego polecana jest kobietom zmagającym się z nieregularnym okresem, przechodzącym menopauzę czy cierpiącym na nadmiar estrogenów. Dieta dr Dąbrowskiej z naszego cateringu pomoże też w uodpornieniu się na infekcje wirusowe, bakteryjne oraz grzybicze.

Niejako pobocznym, ale równie ważnym efektem, jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Dieta pomaga więc w walce z nadwagą i otyłością.

Zapraszamy do współpracy z warszawskim cateringiem diety dr Dąbrowskiej
Oferowana przez nas dieta pudełkowa została przygotowana tak, aby wszystkie posiłki smakowały każdemu oraz poprawiły zdrowie organizmu. Gwarantujemy, że odżywanie się z „Zieleniną” zapewni Państwu o wiele lepszy stan zdrowotny zarówno fizyczny, jak i psychiczny, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Posiłki wysyłane są zgodnie ze wskazanym przez Państwa harmonogramem (np. 1 tydzień bez weekendu lub 2 tygodnie z weekendami). Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub napisania maila z pytaniami. Niezwłocznie udzielimy odpowiedzi na interesujące Państwa kwestie związane z dietą dr Dąbrowskiej czy usługą cateringu.

Go top